Naši veslaři celý rok poctivě sbírali body 🏅, aby se na podzim mohli zůčastnit Mistrovství ČR družstev.
Za náš klub se letos nejvíce dařilo mladšímu žactvu, především děvčatům trénujícím pod vedením Zdeňka Bouchnera. 👏💙 Výsledky všech našich závodníků jsou skvělé a zaslouží si gratulaci za jejich úsilí a nasazení. 🎉🙌
Výsledky našich posádek:
- 4x+ žkym – 2. místo: Grée Gita, Šenková Klára, Kotlárová Mauer Barbora, Bouchnerová Edita (kormidlo: Guriš Viliam)
- 2x žkym – 1. místo: Kotlárová Mauer Barbora, Bouchnerová Edita
- 1x žcim – 2. místo: Děd Ondřej
- 2x žkys – 3. místo: Lipková Hana, Kunertová Eva
- 4x+ žcim – 3. místo: Kalužík Kryštof, Kříž Aleš, Stočes Štěpán, Děd Ondřej (kormidlo: Guriš Viliam)
Gratulujeme všem závodníkům za reprezentaci klubu a jejich výkony, které potvrzují, že příprava a tvrdá práce po celý rok se vyplatily.
