Kašík a Třináctý úspěšní na on-line halové regatě!

12.1.2022

V sobotu 8. 1. proběhl první ročník Zimní OnLine regaty pořádané Spartakem Boletice. Závodu určeného pro starší žactvo se zúčastnili i čtyři břeclavští závodníci a vedli si velmi dobře!

Své kvality jednoznačně prokázali mezi staršími žáky čtrnáctiletými Lukáš Kašík a Jiří Třináctý. Parťáci z dvojskifu skončili na druhém, respektive třetím místě! Oba se navíc blýskli dobrými časy okolo 3 minut a 30 vteřin na kilometr.

V kategorii žáků starších třináctiletých náš klub reprezentoval Tomáš Bartolčic, který mezi pětadvaceti startujícími skončil na slušném desátém místě.

Jedinou zástupkyní děvčat byla Ema Dreslerová, která mezi žákyněmi staršími čtrnáctiletými skončila 14. Všem gratulujeme k předvedeným výkonům!