Klub se vrací k normálnímu životu

25. 5. 2020

S postupným rozvolňováním vládních opatření souvisejících s onemocněním covid-19 se mění též pravidla chodu klubu. Přinášíme tedy jejich přehled:

  • Tréninky jsou nyní dovoleny všem věkovým kategoriím. Doporučujeme trenérům rozvrhnout tréninkové hodiny tak, aby se minimalizoval počet lidí, kteří se na klubu v daný čas setkají.
  • Vstup do budovy, využívaní WC, sprch a šaten je povoleno, při pohybu v uzavřeném prostoru je však povinností mít nasazenou roušku!
  • Využívání posilovny je od 25. 5. 2020 možné bez nasazené roušky při cvičení. Povinností uživatelů posilovny je nadále věnovat zvýšenou pozornost otírání (dezinfikovaní) využívaného náčiní a strojů po každém použití.
  •  Povoleno je nyní využívání veškerého lodního materiálu (i čtyřek, případně osmy), nadále však platí povinnost před tréninkem a po tréninku použít desinfekci na vesla (pačiny) a sedací část lodi.

Chápeme, že pro vás zavedená opatření mohou znamenat snížení komfortu při tréninku, jsou nicméně nezbytná, a prosíme vás proto o jejich dodržování!